Sponsor BağlantılarEnder Saraç’tan Göbek Eritme, Karın inceltme diyeti

0

Göbeğinizde istenmeyen yağlar mı birikti, karın bölgelerinizde ki fazlalıklarınız iyice arttı mı, fazla kilolarınızla başınız dertte mi?
-Artık fazla kilolarınızı size dert olmaktan kurtaracak bel, karın ve göbek bölgelerinizdeki yağları eritmek ve inceltmek için gerekli diyet tarifi ile ideal kilonuza kavuşabileceksiniz.

Diyet ve bitkisel zayıflama uzmanı, Ender Saraç göbek eriten diyet programı ile 21 günlük içerisinde, göbek ve karın bölgenizdeki fazla kilolarınızdan kurtulabileceksiniz…

Ender Saraç’tan Göbek Eriten, Karın İncelten Diyet Tarifi

Diyetimiz üç aşamadan oluşuyor. Birinci aşama uygulayacağımız diyetimizi içeriyor, ikinci aşama ise göbek eriten, karın incelten egzersiz hareketleri içeriyor, üçüncü aşama ise Ender Saraç’ın zayıflama çayı tarifini içeriyor. 21 gün boyunca 3 aşamalı bu diyeti doğru uygulamanız durumunda karın ve göbek bölgenizdeki falzlalıklarınızdan kurtulmanız mümkün olacaktır.

Diyetimizin 1. Aşaması;

Haftanın tek günleri aşağıdaki programı uyguluyoruz. Çift günlerde istediğimizi yiyebiliriz, aşağıdaki yasaklılar dışında,

Haftanın Tek günleri Uygulanacak Göbek Eriten, Karın İncelten Diyet Programı

Sabah kalkar kalkmaz: Diyete sabahın köründe 1 bardak ılık ballı ve limonlu su içerek başlıyoruz. ( Ilık suyun içine yarım tatlı kaşığı bal, 10 damla limon konacak). Sabah erken kalkmak, metabolizmayı hızlandırmak açısından önemlidir.

Sabah sporu için: Yürüyüş yaparak göbek eritmeye kararlı olduğumuzu göstermemiz gerekiyor. 35 – 40 dakika mümkün olduğunca tempolu yürüyüş yapıyoruz. Bol bol ter atmaya çalışacağız. Yürüyüşten sonra ise 15-20 dakika göbek eriten hareketler yapılacak.

Spordan sonra Duş: Ender Saraç, bölgesel zayıflama için masajın faydalarını anlatıyor çok yerde. Banyoda kendimize uygulayacağımız kese ve arkasından masaj ile harika sonuçlar alabiliriz. Ham ipek kese veya kabak lifi kullanarak 5 dakika fırçalar gibi hafif bastırarak bölgesel yağlanmanın sıkça görüldüğü göbek, basen, popo, bel sertçe keselenmelidir. Sonrasında ise 5 dakika kadar susam yağı, kekik yağı, biberiye yağı, melisa yağı ile aynı bölgeye masaj yapılacak.

Kahvaltı: Kahvaltıda abur cubur yemeyi unutun. 1 adet kabuklu yeşil elma, 1 adet sert şeftali’den ibaret kahvaltımız.

Kahvaltı ile öğle Arası: 2 parmak taze dil peyniri yiyebilirsiniz.

Öğle Yemeği: İşte yemek vakti geldi. Derisiz olmak kaydı ile 1 porsiyon ızgara tavuk ve bol rokalı – taze soğanlı yeşil salata diyet programımızda bizi bekliyor.

Ara öğün 1 (saat 15.00): Açlık krizinizi bastırmanın vakti geldi. 3-4 yulaflı bisküvi yiyebilirsiniz.

Ara öğün 2 (saat 17.30): Kendinizi tutmaya devam edin. İncecik bir karın için buna değer. 1 adet yeşil elma hakkımız var.

Akşam Yemeği: Şimdi gelsin çorbalar, pilavlar, kızartmalar diye beklemeyin. 4-5 kaşık az yağlı olmak kaydıyla zeytinyağlı fasulye, 1 dilim ekmek ve mevsim salatası yiyeceksiniz.

Gece: Gece vakti de 1 bardak şekersiz tarçınlı ılık light süt içebilirsiniz.

Haftanın Çift Günleri

Haftanın çift günleri istediğimizi yiyebiliriz ama…

Yenilmesi yasak olan, Diyet Yapanların Uzak Durması Gereken yiyecekler :

Aşağıdaki besinler ve yiyecekler diyet yapan kişilerin kesinlikle uzak durması gereken insana hızlı ve çabuk kilo aldıran yiyecek ve içeceklerdir.

 • – Kolalı, şekerli içecekler
 • – Kızartma
 • – Hayvansal katı yağlar (tereyağı, kaymak, yağlı şarküteriler, yumurtanın sarısı, yağlı süt ürünleri, yağlı etler, tavuk – balık derisi, tam yağlı süt)
 • – Alkol (özellikle bira)
 • – Beyaz un
 • – Beyaz şeker
 • – Doğum kontrol hapları
 • – Aşırı gündüz uykusu
 • – Çikolata
 • – Yağlı çerezler
 • – Cips

Diyetimizin 2. aşaması olan bel, karın ve göbek inceltme eritme egzersiz hareketleri:

Karın Bölgesini inceltme ve Düz Sıkı Kaslı Bir Göbek ve Karna Sahip olunması için Yapılması gereken 10 Önemli Egzersiz ve Hareket

1. ön karın kaslarını çalıştırmak,
Sırtüstü uzanın. Bel çukurunuzun altında üzüm olduğunu hayal edip bu çukuru korumaya çalışın. amacımız, karın kaslarımızı biraz zorlayarak onları çalıştırmak ve zorlama ile o bölgedeki yağ yakımını hızlandırmak. Fazla zorlamayın 10-15 arası yeterlidir.

Bacaklarınızı table tab denilen fotoğraftaki konuma getirin. Ellerinizle başınızı destekleyin ve önce göğüs kafesinizi havayla doldurup bu havayı nefesinizle boşaltırken, yalnızca karnınıza odaklanarak bacaklarınıza doğru kalkın.

Bunu 15 kez tekrarlayın.

2. Spastik bacak ile Karın bölgesini çalıştırmak
Yine bel çukurunu koruyarak sırtüstü yatın. Ayak tabanlarınızı birleştirip fotoğraftaki spastik pozisyonu alın. amacımız yine karın bölgesini çalıştırmak ve sıkılaştırmak.

Derin nefes alın, nefesinizi verirken ellerinizle ayaklarınıza doğru uzanmaya çalışın. Bu hareketi 15 kez tekrarlayın. . .

3. Uzan, yakala ile tüm vücudu ısındırma
Pozisyonunuzu bozmadan bacaklarınızı vücudunuza dik konumda havaya kaldırın. Burada amacımız, vücudumuzun üst ve alt kısmını birlikte çalıştırarak, yağ yakımını sağlamak, ve kan dolaşımını hızlandırmaktır.

Bel çukuruna dikkat! Ellerinizle, yalnızca karın kaslarınızdan güç alarak ayak bileklerinizi tutmaya çalışın. Karın kaslarınızın gerildiğini hissedin.

Bu hareketi 15 kez tekrarlayın.

4. Karın stebi
Yine bel çukurunu muhafaza ederek sırtüstü uzanın. Ellerinizle poponuza güç verin. Karın bölgenizin nasıl iyi çalıştığını hissedeceğiniz diğer hareketimiz.

Bu hareketleri günlük uygulamaya özen gösterin.

İki bacağınızı birlikte yere paralel olacak biçimde kaldırın. Önce derin bir nefes alın ve bu sırada bir bacağınızı göğsünüze yaklaştırın, nefes verirken bu bacağınızla havayı tekmeleyip diğer bacağınızı göğsünüze çekin.

Yürüyormuş gibi hareketi 15 kez tekrarlayın.

5. Çift bacak hareketi
Pozisyonunuzu bozmadan bacaklarınızı vücudunuza dik olacak biçimde kaldırın. Derin nefes alın, verirken bacaklarınızı gergin biçimde yavaş yavaş yere doğru indirin. Kalça ve bölgesini bu hareket sayesinde çalıştırabilir ve incelmesine sıkılaşmasına yardımcı olarabiliriz.

Ancak yere değdirmeden nefes alın ve verirken yine kaldırın. Bu hareketi yaparken tüm gücünüzle karın kaslarına odaklanın. Bu hareketi de 15 kez tekrarlayın.

6. Yerde dans
Yan karın kaslarını çalıştıran bu harekette, fotoğraftaki pozisyonu alın. Üstteki bacağın ters tarafındaki dirseğinizi yukarıdaki bacağın diz kapağına değdirmeye çalışın.

Bu hareketi iki tarafınızla 15 kez tekrarlayın.

Belinizi incitmemeniz için mutlaka bel çukurunuzu bozmamaya ve karın kaslarına odaklanmaya çalışın. .

7. Karın balesi
Yan olarak yatıp yere bakan kolunuzla fotoğraftaki gibi destek alıp vücudunuzun üst tarafını kaldırın. Dışta kalan bacağınızı gergin bir biçimde yukarıya kaldırırken aynı taraftaki elinizle bileğinizi tutmaya çalışın. Karın yan kaslarınızın gerildiğini hissedin.

Bu harekette karnınızın içe çekili ve gergin olmasına özen gösterin. Aynı hareketi bu kez diğer tarafınıza uzanarak yapın.

Her bir tarafınızla 15 kez tekrarlayın.

8. Sarkaç
Ellerinizle arkadan destek alıp vücudunuzun üst kısmını fotoğraftaki pozisyona getirin.

Bacaklarınızı dizlerinizden bükülü olarak kaldırın. Birbirine bitişik halde, önce sağa sonra sola doğru sarkaç hareketi yapın.

Bu sırada yan karın kaslarınızın gerildiğini hissedin.

Hareketi 15 kez tekrarlayın. .

9. Yukarı şınav
Uzanın. Bacaklarınızı fotoğraftaki pozisyona getirin. Karnınızdan güç alarak bedeninizi yükseltin.

Kollarınızı gergin biçimde uzatıp ellerinizle bacak bileklerinizi tutmaya çalışın.

Bu hareketi de 15 kez tekrarlayın. .

Diyetimizin 3. aşaması olan bitkisel çay uygulaması:

aşağıda sadece örnek amaçlı bir tarif verilmiştir, siz bildiğiniz güvendiğiniz bitki çaylarını da kullanabilirsiniz,

Zencefil çayı ile göbek eritme, kilo verme, yapılışı tarifi

Kilo vermeye yardımcı bir içecek olarak kullanacağımız, zencefil çayı ile zayıflamak, fazlalıklarımızdan kurtulmak, vücudumuzdaki yağları eritmek ve yakılmasını hızlandırmak için kullanabiliriz. Zencefil çayının hazırlanışı oldukça basit ve kolaydır. Aktar veya manavdan alacağŸınız bir parça zencefil kökünü veya zencefil kökü tozunu çaydanlıkta demleyerek kaynar suda az bir süre beklettikten sonra servis ediyoruz. Son zamanlarda sallama çay tabir edilen paket çay şeklinde de zencefil çaylarının satıldığŸını görmekteyiz. Zahmetsiz çay yapayım derseniz bu seçeneğŸi de kullanmakta mahsur yoktur.

Gün boyunca 3-4 fincan zayıflama çayı içilecek

Google arama etiketleri:
[  bel ve göbek inceltme diyeti,  Bolgesel bel ve karın zayıflama vıdeo,  gobek bolgesi icin diyet,  Göbek eritme bel inceltme,  karın inceltme diyeti,  karnın ust kısmını erıtmek,  yuruyusle göbek erirmi,  ]
Share.

About Author

Leave A Reply