Manken gibi İnce Bele Sahip olmak için Zayıflama Diyeti

0

Özellikle kilolu bayanların en büyük hayallerinden birisi de ince bir bele ve manken gibi  bir görüntüye sahip olmaktır. İncecik görünebilmek bel, kalça ve göbeklerde ki fazlalıkları eriterek seksi ve alımlı bit görüntüye sahip olmayı eminim hepiniz istersiniz.

İşte manken diyeti olarak da bilinen ve ince bir bele, basensiz kalçalarda fazlalıkalrın bulunmadığı bir görüntüye sahip olabileceğiniz o meşhur diyet;

Manken Diyeti  (ince bel, basensiz kalça) 1.GÜN

Kahvaltıda kurutulmuş meyvelerin yanı sıra ezilmiş yulafın suda kaynatılmasıyla elde edilen yulaf lapası yiyiniz. İçecek olarak süt tercih ediniz.

Öğlen yemeğinde mercimek çorbası, yulaflı kek ve c vitamini bakımından zengin bir salata yiyiniz.

Akşam vakti ise sebze yemeklerini tercih ediniz. Bu yemeklerde yağdan ve tuzdan olabildiğince kaçınınız. Bu yemeğin yanında pilav da yiyebilirsiniz.

Manken Diyeti  (ince bel, basensiz kalça) 2.GÜN

Kahvaltıda bol miktarda meyve veya sebze yiyiniz. Öğlen yemeğinde sevdiğiniz sebzeleri haşlayarak ve az yağ katarak kendinize göre bir yemek hazırlayın.

Akşam yemeğinde ise pirinç veya mercimek çorbası yanında etsiz olarak hazırlanan türlü yiyebilirsiniz.

Manken Diyeti  (ince bel, basensiz kalça) 3.GÜN

İlk gün yaptığınız yulaf lapasına biraz bal ekleyerek kahvaltı yapınız. Öğlen yemeğinde ise ikinci gün de yemiş olduğunuz sebze yemeğine yoğurt ekleyebilirsiniz.

Akşam yemeğinde ise haşlanmış sebzelerin yanında fırında patates yiyebilir, yemek sonrası istediğiniz kadar meyve tüketebilirsiniz.

Manken Diyeti  (ince bel, basensiz kalça) 4.GÜN

Kızartılmış ekmek ve yanında doğal balla kahvaltınız yapınız ve öğlen yemeğinde mercimek ya da sebze çorbası tüketin. Akşam ise üzerine yağsız sos hazırlayabileceğiniz kızartılmış sebze yiyebilirsiniz.

Bu tarz bir diyet listenizi beslenme alışkanlığıyla değiştirdiğiniz anda sizde hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Share.

About Author

Leave A Reply