Çiğli Anaokulu

Merhaba saygı hak eden Değerli velilerimiz. Çocuklarımız emin ellerde siz değerli velilerimizin kreş dönemindeki çocuklarını güvenle onlara biri anne baba sıcaklığı sunarak eğitim ve öğretim hayatına adım atmaları için önemli ölçüde ve değerli hizmetlerimizi Siz önemli velilerimizin. O pırıl pırıl evlatları için harcıyoruz. Çiğli Anaokulu çalışmalarımız İzmir Çiğli bölgesinde Siz çocuklarınızı bize emanet edin kendi işinizi kendi zamanınızı değerli vaktinizi kendinize ayırın.

Çiğli Anaokulu

Biz çocuklarınızla sizin gibi şefkatli güler yüzlü ve profesyonel öğretmen kadromuzla hizmetler sunalım onların uyku saatini sosyalleşme ve arkadaşlarıyla geçim uyum içerisinde yaşam faaliyetlerini Kreşi bizde gerçekleştirelim. Çiğli Kreş Sizler aklınız geride kalmadan aklınız bize takılmadan çocuklarınızı. Emin ellerde bir yere teslim etmek onların okul öncesi eğitimlerine bizzat üstlenen bu değerli öğretmenlerimize emanet edin. Çalışmalarımız bahsettiğim gibi İzmir’de dir Çiğli lokasyonları genelinde öğrencilerimize servisle alıyor, güvenli bir şekilde istediğiniz saatte servisle teslim ediyoruz. Çocuklarınız bize emanet aklınız geride bizde kalmasın.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  1. Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu için yorumda bulun

    Çiğli Anaokulu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çiğli Anaokulu için ilk yorumu yapabilirsin.