Fikr-i Hayal Sosyal Medya Ajansı

Fikr-i Hayal Sosyal Medya Ajansı Olarak hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimizden bazıları ;  Sosyal Medya Ajansı, Web Yazılım ve Web Tasarım, Logo ve Broşür Tasarımı tam anlamı ile tasarım ve görsel uzmanlığı ile sizlere her alanda tasarımlar sunarız.

Sosyal Medya Ajansı

Markalar için sosyal medya günden güne giderek önemini arttıran bir kavram halini aldı. Artık ihtiyaç değil tüm markalar için gereklilik haline gelmiş kobiler ve firmaların istediğini karşılamak gerekir. İnsanlar artık markalar ve ürünler hakkındaki yorumlarını, önerilerini, tavsiyelerini, şikayetlerini uygulama mecraları üzerinden dile getiriyor ve fikir alışverişinde bulunuyorlar.

Küçük, orta, büyük gibi bir ayrım olmaksızın tüm markaların sosyal medyayı kullanmaktaki esas amacı; hedef kitlesi ile birebir bir iletişim yaparak marka bilinirliğini arttırmak, tüketici davranışlarını incelemek, daha fazla kişiye dokunmak, ürün satışlarını dolaylı yoldan arttırmak, yapılan olumlu ve olumsuz yorumlara karşılık vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Reklam Ajansı

Günümüzde hala web siteleri; iletişim, tanıtım ve satış için en etkili araçların başında gelmektedir. Web siteleri markaların imajıdır. Sosyal Medya Yönetimi İnsanlar marka hakkında edinmek istedikleri birçok bilgiyi web sitesinden oluşurlar. Sizde İnternet’te yer edinebilmek istiyorsanız, Reklam Ajansı web sitenizin olması gerektiğini olduğunu unutmayın ve bize ulaşın!

İletişim

Tasarımı Hayatımızın bir parçası ve felsefesi haline getirdik, mottomuz tasarım aşkına dedik. Bu aşkı sizlerle de paylaşmak istedik.

  • Telefon: 0232 445 50 88
  • Mail: bilgi@fikr-ihayal.com

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  1. Fikr-i Hayal Sosyal Medya Ajansı Fikr-i Hayal Sosyal Medya Ajansı için yorumda bulun

    Fikr-i Hayal Sosyal Medya Ajansı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fikr-i Hayal Sosyal Medya Ajansı için ilk yorumu yapabilirsin.